1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Огласник

Дискусија во 'Дом' започната од Sunshine12, 7 март 2018.

 1. Sunshine12

  Sunshine12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2013
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  3
  Користен само 4 месеци, се продава кревет од Ikea заедно со душек. Креветот е демонтиран и сосема лесен за монтажа. 207x97 висина на креветот, ногарки 33 cm. Цената не е фиксна, но околу 7000 МКД.

  Се продава мебел (полици за книги/сувенири), комода за ТВ и фиокар. Мебелот е во одлично зачувана состојба, цената на сите три парчиња не е фиксна но околу 9000 МКД.
   

  Прикачени фајлови:

 2. jasbi

  jasbi Популарен член

  Се зачлени на:
  16 септември 2016
  Пораки:
  897
  Допаѓања:
  7.202
  Пол:
  Женски
  Dali bi sakal nekoj da gi kupi.Plakar,polici,skavce.Cena ke se dogovorime IMG_20180411_182953.jpg IMG_20180411_183018.jpg