1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Оглас за стан

Дискусија во 'Дом' започната од Deni87, 17 ноември 2019.

 1. Deni87

  Deni87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 април 2018
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  485
  Пол:
  Машки
  Знам дека има две теми за станови. Но оваа тема ја отворам чисто ако некој има да објави дека продава стан или да објави дека купува стан.

  *ве молам без коментари, ако може темата да оди како огласник.
   
  На Milobebence и WildMk им се допаѓа ова.
 2. Deni87

  Deni87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 април 2018
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  485
  Пол:
  Машки
  Купувам стан во Центар.

  50-60 м2