1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Огромно огледало

Дискусија во 'Дом' започната од MilaOh, 19 септември 2012.

 1. MilaOh

  MilaOh Активен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Дали некој може да ми каже каде можам да купам огледало, ама по мои димензии. Од под го плафон, и широко колку пола соба. Итно ми треба
   
 2. Moira

  Moira Популарен член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  1.937
  Допаѓања:
  7.676
  Јаца инженеринг
  Tel 02/3114602
  моб 078/469594

  Глас дизајн
  075/406261
   
 3. Galla

  Galla Активен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2013
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  7
  Дали можеби прават и некои невообичаени форми по желба ?
   
 4. Moira

  Moira Популарен член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  1.937
  Допаѓања:
  7.676
  ^ Не знам, ќе мора да се јавите на броевите погоре и да прашате лично :)
   
 5. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  Здравје утре кога ќе си имам свој дом, многу би сакала да имам Големо огледало во спалната соба. 8)
   
  На Cacy му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  22.650
  Допаѓања:
  196.199
  Пол:
  Женски
  ^На таванот? :wasntme:
   
  На bittersweet му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Galla

  Galla Активен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2013
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  7
  јас сакам некоја невообичаена форма, нешто несекојдневно и така радосно да ми е секој пат кога ќе се погледнам :D

  ако имате некои предлози, please share !
   
 8. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  :lol: како да знаев дека ќе се постави ова прашање - ама попрво од Абеја го очекував :D
  Не не, на ѕид :)
   
 9. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  2.358
  Допаѓања:
  9.240
  Пол:
  Женски
  Јас во ходникот имам огромно оглдало, не е ново, ама како ново е. :)
   
 10. black's'thebest

  black's'thebest Активен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2015
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  82
  Пол:
  Женски
  Многу сакам огледала
  Имам едно во ходникот, не е огромно ама големо може да се каже :) И кај мене в соба имам едно, средна големина, доволно за да се огледаш од глава до пети.
   
 11. mims-89

  mims-89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 мај 2010
  Пораки:
  6.488
  Допаѓања:
  24.070
  Јас мразам големи огледала. Се ежам од нив и ми предизвикуваат страв (последица на гледањето хорор филмови).
  Имам само едно големо каде што можам да се видам цела и тоа ми е сместено во ходникот на влезот. На мое инсистирање е ставено на левата страна од плакарот, што да правам кога сум обратна од сите. Ми беше многу страв да е од десна страна затоа што кога би влегувала од вратата (посебно доцна навечер) одма би се гледала во огледалото. Едвај ги намолив моите да биде на лева страна :lol:
  Моите имаат големо огледало во спална ама го користам само кога се фризирам.
  Кај мене во соба имам мало (колку лицето ми е) огледало, кружно, на посолје, пред да си легнам го ставам во фиока, несакам така да ми стои.
   
 12. Ana Marija 1

  Ana Marija 1 Популарен член

  Се зачлени на:
  28 април 2015
  Пораки:
  519
  Допаѓања:
  9.252
  Пол:
  Женски
  Имаме огромно огледало во ходникот по моја желба. Затоа сега секој ден сум со крпата во раце:D Што да правам кога ќерка ми ужива да остава отпечатоци со рачињата:D
   
 13. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  4.791
  Допаѓања:
  24.998
  Пол:
  Женски
  I nie imame edno ogromno ogledalo na vratata od shkafot vo spalna :D i jas sakam onaka golemi ogledala da se vidish od glava do peti , i po zelba na sin mi , sekoj den go brisam od negovite otpechatoci so valkani rachinja :lol:
   
 14. snegulkata

  snegulkata Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  2.832
  Допаѓања:
  28.313
  Големо огледало имам едно, не дека е огромно ама е доволно големо за да се видам од глава до пети. Ми стои во ходникот и најчесто го користам пред да излезам од дома, да се видам целосно!
  Исто имам и во спална големо огледало, најчесто го користам кога се шминкам или средувам коса!
   
 15. redmama

  redmama Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2014
  Пораки:
  259
  Допаѓања:
  395
  Пол:
  Женски
  Големо огледало имам во спална по потрба го шетам ама ретко бидејќи го користам најчесто откако ќе се облечам за да се видам целосно.
   
 16. Spidy

  Spidy Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  3.697
  Допаѓања:
  9.914
  Пол:
  Женски
  Идеја каде можам да најдам огледало, за на ѕид, со димензии околу 150х50см ?
   
 17. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.711
  Пол:
  Женски
  Обожавам големо огледало. Инаку, на кој му треба, имам видено интересни огледала во Јуск.
   
  На Aleksandra9999, KuklickaMoja, Недопирлива5 и 3 други им се допаѓа ова.