1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Одбојкарски клубови во Скопје?!

Дискусија во 'Спорт' започната од Panki.Friik, 28 декември 2011.

 1. Panki.Friik

  Panki.Friik Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 мај 2011
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  12
  Тренираф одбојка во Аеродром волеj.Али таму тренинзите беа ужас.Па прекинаф да одам и паузирам векје 6 месеци.но немозам без да тренирам некој спорт.Пак се фатиф за одбојката но незнам овојпат во кој клуб да се записам.
  :angel:
  Паа ако може помош.Благодарам однапред. :)
   
 2. TheaEsposito

  TheaEsposito Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  2.459
  Одбојкарски клубови во скопје?!

  Панки те знам :D
  И јас тренирам во Аеродром Волеј, но верувај тренинзите се многу многу подобрении и + секоја сабота имаме натпревари. Тогаш кога трениравме во Лапе бевме премногу. Сега сме во Пулевски и поделени сме во 2 групи.
   
 3. ems13

  ems13 Активен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2012
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  3
  Одбојкарски клубови во скопје?!

  Јас тренирав во фит фан волеј едно 4 години и криво ми е што се откажав.Иначе супер е таму :)
   
 4. Panki.Friik

  Panki.Friik Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 мај 2011
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  12
  Одбојкарски клубови во скопје?!

  Aa kade e toa fit fan volej?:)
   
 5. verica94

  verica94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  298
  Допаѓања:
  27
  Пол:
  Женски
  вардар , јанта волеј
   
 6. TheaEsposito

  TheaEsposito Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  2.459
  Панки имаш голем избор: Аеродром Волеј, Вардар, Форца, Јанта Волеј, Бест Волеј, Фит Фан, Работнички и мн. мн. други. Сега ти види кај најмногу ти одговара, па избери си. :)
   
 7. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  567
  Допаѓања:
  484
  Пол:
  Женски
  Јас тренирам во Јанта Волеј веќе 4 месеци. И сега ќе почнам од септември повторно. Кој друг од вас тренира тука ?(можда се знаеме) :rofl:
   
  На NewYorker му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Muffin.Love

  Muffin.Love Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 април 2012
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  15
  Женски, а може да ми кажете кај имаат тренинзи Работнички? :)
   
 9. katerina222

  katerina222 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 септември 2011
  Пораки:
  262
  Допаѓања:
  72
  Пол:
  Женски
  Imash vo povekje uchilishta.. vo pestaloci, kocho racin (vodno) ii ushe vo 2-3 shkoli mislam deka imashe.. :)
   
 10. Minareli

  Minareli Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  121
  Допаѓања:
  19
  Има некој број од ок работнички?
  инаку јас тренирав во форца и онака е. ти треба мнооооооооогу време да стигнеш до пионерство и само тогаш имаш натпревари инаку не.
   
 11. NewYorker

  NewYorker Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2012
  Пораки:
  387
  Допаѓања:
  95
  twilight123 јас тренирам одбојка во јанта волеј и супер ми е,можеби се знаеме :D
   
 12. ultras99

  ultras99 Активен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Одбојкарски клубови во Скопје

  Сакам да ве прашам за одбојкарските клубови во скопје.. да ми предложите некој.. досега тренирав веќе една година у форца али не сум задоволна баш.. сакам да се запишам во друг клуб. слушнав за јанта волеј, вардар, работнички, аеородром волеј.. ако некој знае термини плакање или телефон кај да се обратам за јанта волеј и вардар ве молам пишете ми :D
   
 13. punkrocker-girl

  punkrocker-girl Активен член

  Се зачлени на:
  1 март 2013
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Тренирам одбојка ,убав спорт..Во Форца во Карпош.. :D
   
 14. ask.fm-mwa123

  ask.fm-mwa123 Нов член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Јас тренирав до 30 Мај во О.К Аеродром Волеј. :D
  Јас таму се запишав зошто одам на школо таму.
  Таму и вежбите и се друго е Ок,но само тренерите не се добри.
  Машкото е многу строг,а жената Ема да не зборуваме :( :( :( :(
   
 15. Nath10

  Nath10 Активен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  0
  Каде се одржуваат тренинзите на Аеродром Волеј?
   
 16. Росонерка.

  Росонерка. Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2015
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Некој одбојакрски клуб во Карпош ? И дали има тренинзи преку лето ?