1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Одвратна мисла!!

Дискусија во 'Канта' започната од micka98, 27 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. micka98

  micka98 Активен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  Сеуште сум мала,а има нешто што ме тера одвнатре да имам однос..Неможам да го тргнам тоа од глава се нервирам секој ден и пробувам да ја заборавам таа тема и многу споро ја заборавам..Ве молам помогнете ми.. :( ;(
   
 2. Ketrin.Moon

  Ketrin.Moon Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2013
  Пораки:
  770
  Допаѓања:
  7.173
  Пол:
  Женски
  Добро де нормално е хормоните работат , што па толку се засекира , ај оди не мисли на тоа многу многу уживај со своите 15 години , преоптеретеност се вика тоа или опседнатост со секс , уживај во детството , учи дружи се не мисли многу многу инаку сите сме мислеле на 15 години ама да пробаме и не баш
  наоружај се со занимации и нема да мислиш :) :)
   
  На micka98 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.318
  Допаѓања:
  8.394


  па наместо за тоа да се нервираш,би требало да се нервираш околу нерешената задача по математика,или непрочитаната лектира,или пак ненаучената последна лекција,слабата оцена по англиски јазик...
  нема простор за нервози,седни учи,дружи се со друштвото,излегувај итн..
  има време за тоа кога да размислуваш,не си го оптеретувај главчето со непотребни работи ;) ;)
   
  На micka98 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. micka98

  micka98 Активен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  Falaa :D
   
  На Ketrin.Moon му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.