1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Одговор на прашањето(мислењето) во темата. .

Дискусија во 'Канта' започната од Reaper666, 16 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Reaper666

  Reaper666 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 април 2011
  Пораки:
  142
  Допаѓања:
  15
  Доколку има ваква тема или е ставена во несоодветна категорија ве молам избришете ја!
  Ја отворив оваа тема бидејќи колку што можам да видам на форумов се поставуваат многу прашања,во кои повеќето бараат мислења од повеќе форумџики.Бидејќи повеќето од прашањата кои се поставени се мошне важни за некои,ја отворив оваа тема со цел оној кој ќе напише мислење т.е ќе праша нешто (итно) и сака веднаш да добие одговор да пише во оваа тема (ставајќи го само името на темата во која напишал прашање) така што ќе добие повеќе мислења бидејќи сметам дека ќе биде доволно коментирана да се појавува во Активни теми.
  Но,доколку сметате дека оваа тема треба да биде избришана и не ви се допаѓа ве молам избришете ја ,во спротивно се надевам дека сите ќе добиеме одговори на нашите прашања.
  Поздрав! :)
   
 2. J.Ivanoska

  J.Ivanoska Популарен член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2011
  Пораки:
  475
  Допаѓања:
  1.688
  Пол:
  Женски
  Јас имам прашање...за добра слаткарница во Скопје. Сакам да ги разгледам тортите на каталог, заедно со цени во интернет. Кога одберам торта, јас ќе си појдам на место да си ја нарачам, но да не се шматкам низ цел град само да разгледувам торти, некако немам време... Дали има веќе таква тема во форумот, односно ова кое ме интересира, и ако нема, да не се отвара нова, понудете ми некој сајт на некоја слаткарница со нивните торти и соодветните цени. Благодарам ;)
   
 3. zhap4e

  zhap4e Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  7.113
  Допаѓања:
  107.121
  Пол:
  Женски
  http://www.facebook.com/SlatkaUlica?sk=wall

  http://www.facebook.com/pages/Slatkarni ... 69?sk=wall

  Или евентуално слаткарница Палма (само не можам да најдам веб страница- телефон: (02) 2460 512)... доколку не е торта за посебни пригоди- роденден на деца пример, чоколадната торта им е мхм. Секогаш таа ја купуваме кај мене за роденден.
   
  На J.Ivanoska му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Mini-Mouse

  Mini-Mouse Популарен член

  Се зачлени на:
  3 април 2011
  Пораки:
  530
  Допаѓања:
  1.439
  Пол:
  Женски
  Слаткарница Канела и Пастел имаат веб страни
  http://www.kanela.com.mk
  http://www.pastel.com.mk/
  А на фб побарај ги слаткарниците "Шарлота", "Горица" , "Малага" и " Перфето". Имаат албуми со торти и можеш да си разгледаш.
   
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.709
  Допаѓања:
  65.037
  Пол:
  Женски
  Нема потреба да се повторуваме со темава. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.