1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Одмор во Грција

Дискусија во 'Канта' започната од Arialda, 2 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Arialda

  Arialda Активен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Женски во кој град одите во Gрција и кој ќе ми го препорачате? Ако може да ми кажете цени за храна,вода,апартмани, лежалки на плажа и слично..:***
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.443
  Допаѓања:
  58.542
  Пол:
  Женски
 3. LadyR

  LadyR Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2012
  Пораки:
  1.035
  Допаѓања:
  3.082
  Дали некој бил на Дахара ресорт, Неа Каликратија? Како се движат ценит таму за лежалка, пијалок? :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.