1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Одмор на Лефкада

Дискусија во 'Канта' започната од newring86, 15 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  678
  Допаѓања:
  882
  Ме интересира оние што биле да ми кажат-планираме да одиме со кола:има ли паркинзи покрај плажите,се наплакаат ли и колку чини паркинг ако да?
  И дали некој бил и си барал смештај таму?Без агенции без ништо ;)

  Поздрав!
   
 2. Alondra

  Alondra Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2011
  Пораки:
  1.083
  Допаѓања:
  2.356
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.