Одмор!

Дискусија во 'Канта' започната од antonija12, 27 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. antonija12

  antonija12 Активен член

  Се зачлени на:
  27 април 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Кое место во Грција е убаво за на одмор, каде што најчесто одат млади?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.283
  Допаѓања:
  50.003
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.