1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Одмор

Дискусија во 'Канта' започната од Lavica.4, 9 август 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lavica.4

  Lavica.4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2014
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  7
  Здраво на сите.Некои бевме на одмор,а некои топрва ќе одиме.Што би одбрале пријателите или дечко /девојка ? Ајде да се искажеме :)

  Во случај да има слична тема слободно delete :* pozzdrav.
   
 2. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.967
  Допаѓања:
  27.102
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.