1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Односот на вработените

Дискусија во 'Канта' започната од Reachel, 3 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Reachel

  Reachel Популарен член

  Се зачлени на:
  26 април 2014
  Пораки:
  257
  Допаѓања:
  1.902
  Пол:
  Женски
  Дали сте имале некое недоразбирање со вработениот било каде,дали бил услужен или остава сами да барате наместо да ви помогне ?

  Темава ја отворив по мојата вчерашна случка..Влегувам во во бутик и таа чистеше,отварам за да влезам и кога ми се развика ЧЕКАЈ МА,НЕЛИ ГЛЕДАШ ДЕКА Е МОКРО?
  Јас културно и се извинив и и реков пријатно и она ми возврати СО ЗДРАВЈЕ :o

  Некои немаат никаква култура,а и некои се толку услужни та и да не ти се допаѓа тоа што ти го покажува би го земала, А ВИЕ? :!:
   
 2. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.990
  Допаѓања:
  4.849
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.