1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Однос во текот на бременоста

Дискусија во 'Канта' започната од Rumelija, 23 јуни 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Rumelija

  Rumelija Нов член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2020
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  6
  Дали подржувате однос за време на бременост?
   
  На Sejfullai, Obiџugo и Ramce Bratooot им се допаѓа ова.
 2. fana

  fana Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 август 2012
  Пораки:
  15.840
  Допаѓања:
  108.845
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.