1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Од Ш кон А

Дискусија во 'Канта' започната од Flower27, 2 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  4.179
  Пол:
  Женски
  Ајде тука да напишеме зборови што било од Ш до А
  Јас сум прва

  Ш-Шешир :D
   
 2. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  5.273
  Допаѓања:
  28.748
  Пол:
  Женски
  Џ - џем
   
 3. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.530
  Допаѓања:
  4.179
  Пол:
  Женски
  Ч-Чадор
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.