Од денес...решив/почнав да...

Дискусија во 'Слободно време' започната од Snow-Queen, 3 февруари 2012.

 1. shooter.0801

  shooter.0801 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 април 2017
  Пораки:
  145
  Допаѓања:
  345
  Пол:
  Женски
  Да не се масирам со глупави ситници кои по цел ден ми ја мачат главата, туку да уживам во секој момент онаков каков што е ^_^ :D
   
  На teteks и Temperance им се допаѓа ова.
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.949
  Допаѓања:
  52.639
  Пол:
  Женски
  Од денес ќе зборам за друг само ако имам нешто убаво да кажам за истиот, без разлика дали станува збор за обичен човек или оние селебритис кои ги гледаме секој ден на тв, сепак и тие се луѓе. :)
   
  На SunnyGirl2, fallenangel, Vitaly и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. La.loca

  La.loca Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2015
  Пораки:
  1.083
  Допаѓања:
  7.790
  Пол:
  Женски
  Почнав да вежбам:punch:
   
 4. Neophodna

  Neophodna Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  569
  Допаѓања:
  532
  Пол:
  Женски
  Од денес почнав да имам свое ја,свој став
   
  На the drummer му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Matea Ballerina

  Matea Ballerina Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2018
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
  Од денес решив да почнам да ги правам изработките по предметот што најмногу го мразам.ТЕХНИЧКО:@
  Морам да и ги однесам изработките иначе ќе ми стави кец за крај година:@
   
 6. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.654
  Допаѓања:
  5.356
  Да велам дека сум супер. Иако не сум.
  Да правам работи а да не ги кажувм на другарка така ќе ми трае повеќе.
   
 7. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  10.220
  Допаѓања:
  54.833
  Од денес почнав да верувам дека Земјата е рамна.
   
  На Читател, Miss.A. и GrevMk им се допаѓа ова.
 8. Kikiccc

  Kikiccc Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2017
  Пораки:
  664
  Допаѓања:
  696
  Пол:
  Женски
  Да барам стан у Скопје хD