Од денес...решив/почнав да...

Дискусија во 'Слободно време' започната од Snow-Queen, 3 февруари 2012.

 1. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.666
  Допаѓања:
  19.773
  Пол:
  Женски
  јас скоро цесто си викам е од денес нема нервоза кај мене..нема да ми е гајле за нисто и да се нервирам..арно ама некое време и пак несто ке ме изнервира :@ пу бе
   
 2. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  3.918
  Допаѓања:
  37.433
  Отворив сезона на точак.
  Гледам да намалам со храна, имам спојлер ко гума за пливање!
  Ќе си средан некои административни обврски во теков на денов, морам.
   
 3. Alesii

  Alesii Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  841
  помалце да седам на нет :$
   
 4. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.825
  На културен начин да ги отерам упм луѓето кои ќе се обидат да ме изнервираат ]:) :)
   
 5. ana-girl

  ana-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  14 март 2011
  Пораки:
  532
  Допаѓања:
  648
  од денес решив да вежбам повеќе..
  да видат дека можам и јас :!:
   
 6. IvanaMkd

  IvanaMkd Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2012
  Пораки:
  4.184
  Допаѓања:
  3.050
  Да подизлегвам малце надвор, дури немам здивено! :)
   
 7. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.866
  Допаѓања:
  2.034
  Ќе вежбам кошарка
   
 8. simona-i

  simona-i Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2012
  Пораки:
  348
  Допаѓања:
  30
  решив времето да го организирам и максимум 2 часа да бидам на компјутер :)))
   
 9. MiniMouse7391

  MiniMouse7391 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2011
  Пораки:
  141
  Допаѓања:
  30
  од денес решив да си легнувам порано :!:
   
 10. Stoimenovska

  Stoimenovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2011
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  2.181
  Од денес почнав да ја играм игричката..
  |
  |
  [​IMG]
  Многу е интересна :wasntme:
   
 11. Flower20

  Flower20 Нов член

  Се зачлени на:
  16 мај 2012
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  5
  Решив малку да бидам на диета и да ослабнам,барем 15 кг....... :)
   
 12. AlwaysSmile

  AlwaysSmile Активен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Да уживам во летните денови, и да не се замарам со глупости..... :)
   
 13. butterfly33

  butterfly33 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2012
  Пораки:
  1.252
  Допаѓања:
  1.093
  Да станвам порано, да не го трошам времето за џабе, да не седам до толку на компјутер и да вежбам :wasntme:
   
 14. AlwaysSmile

  AlwaysSmile Активен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Ако може едно прашање....Нова сум на сајтов па ако може да ми кажете како да создАДАМ нова тема? Дека сакам да пишувам теми ама некако не можам да се снајдам, ај ве молам кажете ми...
   
 15. Liliiii

  Liliiii Активен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  И јас сум нова но јас најдов како се прави нова тема :) Ќе отидеш на форум и ќе си одбереш некоја поттема како што се дадени на пример во "Убавина и мода" некоја од "Мода и стил","Лице","Тело","Коса" и кога ќе се одлучиш за што сакаш да биде темата ќе ја отвориш и ќе видиш под насловот на поттемата пишува во розево поле "Нова ТЕМА" и таму ќе кликнеш и ќе си напишеш наслов и на крај кога ќе забршиш ќе притиснеш испрати :D
   
 16. Liliiii

  Liliiii Активен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Иначе од денес јас решив да вежбам и од сабајле да станувам порано и да одам на кеи малку да трчам,барем по 3 пати неделно :D
   
 17. smiley22

  smiley22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2012
  Пораки:
  670
  Допаѓања:
  349
  Малку да се избацувам.......
  Значи не е проблем да прашате за форумот нешто што не знаете,но ве молам прашајте во соодветните теми
  Пр.Прашања за форумов

  Се извинувам што се меешам,ако сакате избришете ми го мислењево! :)
   
 18. Liliiii

  Liliiii Активен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Да можеби не е соодветно место за прашања околу форумот но јас само сакав да и помогнам на AlwaysSmile.Иначе за околу мешањето нема потреба да се извинуваш затоа што тука може секои да даде свое мислење :)
   
 19. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.070
  Допаѓања:
  6.344
  Пол:
  Женски
  Од денес решив дека е крајно време да се придржувам на диетата и дека крајно време е да се вратам во нормала и да ги следам моите принципи.
   
 20. vesna23

  vesna23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 септември 2010
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  78
  Изгледа денот денеска се погодил за почеток на вежбање и јас денеска почнав да вежбам ама ептен сум сум ја загубила кондицијата бре срамотаааааааааа . :lol: Инаку имам елиптична справа слична на орбитрек и решив секој ден да вежбам како што си правев претходното лето тогаш бежбав по 1 саат а денес едвај 10 мин :@ ама ке биде ке си ја вратам кондицијата и секако со исхраната намалив мора да се ослабнии знаци мораааааа :D