Од денес...решив/почнав да...

Дискусија во 'Слободно време' започната од Snow-Queen, 3 февруари 2012.

 1. jagotka123

  jagotka123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  1.460
  Допаѓања:
  134
  Пол:
  Женски
  Од денес сватив дека е време да почнам да држам диета.
   
 2. aaaaa

  aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  9 април 2010
  Пораки:
  635
  Допаѓања:
  1.043
  Пол:
  Женски
  да сфаќам дека иде се полошо и полошо време :x
   
 3. smiley22

  smiley22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2012
  Пораки:
  670
  Допаѓања:
  349
  Нее,тоа го кажав само за да модераторите да ги префрлат пислењата во соодветна тема(секако ако може),за да си биде форумов како што треба! :)
   
 4. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.850
  Тешка категорија сум јас, да решам нешто, да почнам да правам...
   
 5. MotherMonsterI

  MotherMonsterI Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2012
  Пораки:
  798
  Допаѓања:
  835
  Јас од пред некој ден почнав да вежбам ама се трудам некако да не ја затапкам работата таман ме потсети еве сега ке одам :lol: :lol: :lol: аххх....дете !!! а инаку се решив летово да почнам да преведам некоја книга од англиски :$
   
 6. IvanaMkd

  IvanaMkd Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2012
  Пораки:
  4.184
  Допаѓања:
  3.050
  ...штедам.
   
 7. Xepp

  Xepp Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  426
  Максимално да го искористам распустов, оти годините летаат и не се враќаат. само спомени остануваат :)
   
  На Katerinceee и CharmedGirl им се допаѓа ова.
 8. Butterfly15

  Butterfly15 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2010
  Пораки:
  1.119
  Допаѓања:
  2.614
  Решив да се променам малку.. Да почнам да ценам некои работи. :)
   
 9. Katerinceee

  Katerinceee Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  1.230
  Пол:
  Женски
  Од денес решив да седам помалку на компјутерот, а повеќе да читам книѓи.
   
 10. belieber

  belieber Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  1.082
  Допаѓања:
  640
  Од денес решив да го искористам распустов максимално и почнав да се хранам здраво.
  No more fast food :)
   
 11. Artemission

  Artemission Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  2.031
  Допаѓања:
  15.654
  Почни од правопис :)
  Од денес решив да пробам да штедам, мора :?:
   
 12. La.Reina.Del.Sur

  La.Reina.Del.Sur Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.875
  Од денес решив секоја вечер да ставам Аутан
  бидејќи синоќа комарците решето ме направија :fubar: :devil: (смајлиштосечеша)
   
 13. Aries9

  Aries9 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2012
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  43
  Од денес решив да вежбам,ама она ств. вежбање.А не само коа не ме мрзи(тоа мн ретко :D )
   
 14. CharmedGirl

  CharmedGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2011
  Пораки:
  1.414
  Допаѓања:
  1.655
  Пол:
  Женски
  Од денес решив дека нема да си дозволам да се чувствувам лошо заради некои кретени кои не вредат воопшто.Јас сум предобра личност и нема зошто да си ги трошам времето и нервите за нив...
  И од денес решив поретко да се уклучувам на фб-само глупости гледам кои ме растажуваат дополнително |(
   
 15. smiley22

  smiley22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2012
  Пораки:
  670
  Допаѓања:
  349
  Од денес решив да зивеам со помалку осуди спрема мене и да бидам повесела личност! ;)
   
  На biggirlsdontcry му/ѝ се допаѓа ова.
 16. blosson

  blosson Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  375
  Допаѓања:
  256
  Пол:
  Женски
  Да бидам на диета која сигурно ке трае до наредната недела и да спортувам малку повеќе :D :) ;)
   
 17. lovely-girl

  lovely-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2010
  Пораки:
  617
  Допаѓања:
  649
  Пол:
  Женски
  .... да возам велосипед ... и сум на диета :)
   
 18. doll.a

  doll.a Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  571
  Допаѓања:
  275
  Пол:
  Женски
  Од денес решив да не се замарам со никој и да не се нервирам за глупости .
   
 19. Champs.Elysees

  Champs.Elysees Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 април 2012
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  117
  да возам велосипед и да симнам 5-6 кг. :)
   
 20. Lovely15

  Lovely15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2012
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  31
  Да држам диета и да трчам на игралиште секоја вечер. :P