Од денес...решив/почнав да...

Дискусија во 'Слободно време' започната од Snow-Queen, 3 февруари 2012.

 1. lovelife

  lovelife Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  526
  Допаѓања:
  1.720
  Од денес решив дека фриждерот треба да ми биде у соба...џабе е оваа врска на далечина :) шала на страна...од денес решив дека треба да бидам повеќе активна во секое поле ;)
   
 2. GazdataodParencoJR

  GazdataodParencoJR Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 август 2012
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  39
  Од денес решив да бидам поредовен со вежбањето, мускулчиња :muscle: :muscle: :muscle: :D
   
  На Katerinceee му/ѝ се допаѓа ова.
 3. arontt

  arontt Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2012
  Пораки:
  362
  Допаѓања:
  484
  Од денес решив да бидам на диета! ВЕТУВАМ! :D
   
 4. OneHeart

  OneHeart Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2012
  Пораки:
  84
  Допаѓања:
  33
  Од денес ШТЕДАМ!!!!! :!:
   
 5. Chupe

  Chupe Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2011
  Пораки:
  656
  Допаѓања:
  413
  Од денес решив да си одам по патот кој сум го зацртала за себе и моите најблиски, а секој а пречка што ќе ми се испречи пред мене ЌЕ ЈА ГАЗАМ и ич ама ич не ме интересираат последиците по другите. Е така да знаете, не постои веќе добрата Чупе, ќе ме видите во друго светло :devil:
   
 6. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  ...сфаќам дека се оди кон полошо и полошо... :sweat: :x
   
  На Inna5 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Greeen

  Greeen Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 септември 2012
  Пораки:
  729
  Допаѓања:
  567
  Од денес решив да учам :)
   
 8. tinan

  tinan Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2012
  Пораки:
  480
  Допаѓања:
  1.272
  Пол:
  Машки
  Од денес повторно почнувам со теретана.
  Се опуштив. Сум качил две кила. ;)
   
 9. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.332
  Решив да спијам повеќе ,ама ме за*баа :@
   
 10. BeLLaDona23

  BeLLaDona23 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2011
  Пораки:
  760
  Допаѓања:
  1.759
  Пол:
  Женски
  Од денес решив дека ништо не може да ме онерасположи и изнервира, дека ќе си терам по зацртаниот пат зашто знам дека тој е the real one! :dance: :makeup: :D
   
 11. the.one

  the.one Популарен член

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  794
  Сите позитивни решенија носат, јас малку наопаку...
  Од денес нема да се замарам за школо токлу, повеќе ќе излегувам, помалку ќе учам. :angel:
   
 12. Inna5

  Inna5 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 април 2012
  Пораки:
  698
  Допаѓања:
  624
  Од денес...решив да одморам повеќе,да примам повеќе витамини инаку тешко мене,планирам на диета да бидам,да се сменам ПОТПОЛНО!
   
 13. AnGel.fire

  AnGel.fire Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  533
  Допаѓања:
  221
  Од денес ќе го сменам малце односот кон некои личности. Помалце ќе бидам оптимист барем за некои работи, затоа што доста беше од разочарувања. Очекуваш цело време нешто а после остануваш разочарана.. е нема дa може повеќе така! Нема повеќе да дозволам газења, навредувања. Ќе настојувам да си останам јас секогаш, недозволувајќи му на никој да ме смени без разлика на се!
   
 14. Vikica.cuci

  Vikica.cuci Популарен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2011
  Пораки:
  1.520
  Допаѓања:
  3.283
  Пол:
  Женски
  Од денес решив да почнам малку поредновно да трчам и да вежбам и помалку благо да јадам(за ова последново ќе видиме дали ќе си го одржам зборот), и да си ги зацврстам ножињава да ми бидат како порано :D
   
 15. danniela5

  danniela5 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2011
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  879
  Пол:
  Женски
  Користам повеќе логика :D
   
 16. sweet.star

  sweet.star Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2012
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  47
  Почнав да се однесувам како да сум нетокму,па за да имаат право да ме викаат мрдната...
   
 17. PeaceLoveBasketball

  PeaceLoveBasketball Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  589
  Допаѓања:
  1.174
  Да не се секирам и да не бидам негативна.
  Од денеска ќе се радувам на ситници,како порано :)
   
  На Nataska-brasnar му/ѝ се допаѓа ова.
 18. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.146
  Решив да си ја сфакам работата сериозно :P
   
 19. Srekichka

  Srekichka Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  39
  да го практикувам ова ;)
   

  Прикачени фајлови:

 20. sm1zla

  sm1zla Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2011
  Пораки:
  731
  Допаѓања:
  307
  Пол:
  Женски
  од денес рашив да се сменам :P