1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Од денес...решив/почнав да...

Дискусија во 'Слободно време' започната од Snow-Queen, 3 февруари 2012.

 1. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.314
  Допаѓања:
  735
  Пол:
  Женски
  Од денес почнав да одам на јога :)
   
 2. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.694
  Допаѓања:
  1.911
  Пол:
  Женски
  Ова не баш денес, четвртокот беше. Ама решив повеќе вооооооооопшто да не се нервирам и оптеретувам за ништо, ама баааааааш ништо. Од тој ден, само ОПУШТЕНО 8)
   
 3. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.890
  Дека ќе јадам лимон
   
 4. girl.9

  girl.9 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2012
  Пораки:
  1.689
  Допаѓања:
  477
  од денес ќе почнам да учам :P
   
 5. Antolinaa

  Antolinaa Популарен член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2012
  Пораки:
  2.604
  Допаѓања:
  17.055
  Дека ќе се придржувам на тоа да се хранам здраво!
   
 6. rak4estip

  rak4estip Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 март 2012
  Пораки:
  167
  Допаѓања:
  228
  од денес почнувам со пиење на апчуњата слим лајн и некој здрав режим на исхрана :)
   
 7. yanartgoth

  yanartgoth Активен член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2012
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  5
  Диета,фитнес,вежбање во соба..И нема откажување.. :sweat: :D
   
 8. rosalka

  rosalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2012
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  39
  Пол:
  Женски
  Вежбање!
   
 9. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.821
  Допаѓања:
  7.041
  Трчање секое утро !
   
 10. Snow.Queen

  Snow.Queen Активен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2012
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  14
  Од денес решив да бидам своја,да се однесувам мене како ми одговара,јас да си ја пишувам приказната на животов мој,не ми треба глумење и лажење само за да ме прифатат другите,јас сум ваква каква што сум си,а кој не ме сака ваква нека се тргне од мене.Не ми е важно повеке што другите мислат за мене,кој што сака нека збори,колку сакаат нека одговараат јас ке си го терам мојов живот,по мои правила. :)
   
 11. AliceInWonderland

  AliceInWonderland Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 мај 2010
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  10
  Редовно да вежбам, поздраво да се хранам и да учам :tmi:
   
 12. ems13

  ems13 Активен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2012
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  3
  решив да се хранам здраво за да ми иде во склоп со вежбањето (цел живот вежбам)
   
 13. Luciano

  Luciano Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2012
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  223
  Да ја држам Турбо Ун :*
   
 14. anu6kaa

  anu6kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  1.313
  Допаѓања:
  429
  Пол:
  Женски
  Од денес решив да вежам и редовно да учам :)
   
 15. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.336
  Од денес решив дека моја нога на фризер више нема да стапне.
   
 16. Yowannty

  Yowannty Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 ноември 2012
  Пораки:
  8.263
  Допаѓања:
  142.141
  Пол:
  Женски
  ...мислам малце поише на себе, отколку на другите!
   
 17. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  6.081
  Допаѓања:
  22.273
  Пол:
  Женски
  Од денес решив сите негативни мисли да ги исфрлам од мене, се ќе биди океј :)
   
 18. lolitoo

  lolitoo Популарен член

  Се зачлени на:
  19 август 2012
  Пораки:
  205
  Допаѓања:
  327
  Пол:
  Женски
  Од денес решив дека ќе штедам :$ 8) :D
   
 19. Melory

  Melory Активен член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  2
  Од денес решив дека нема повеќе да му верувам на никого!
   
 20. lovely-girl

  lovely-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2010
  Пораки:
  617
  Допаѓања:
  650
  Пол:
  Женски
  Од денес решив да пишувам дневник :) !