Од денес...решив/почнав да...

Дискусија во 'Слободно време' започната од Snow-Queen, 3 февруари 2012.

 1. bumbi

  bumbi Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  494
  Допаѓања:
  259
  Пол:
  Женски
  .. да почнам да пијам зелен чај секој ден.
   
 2. martinuska

  martinuska Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  3.095
  Допаѓања:
  3.744
  Од денес редовно ќе пијам чај од магдонос. :angel:
   
 3. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.645
  Допаѓања:
  15.504
  Пол:
  Женски
  Од денес решив да одам во Ц.К :)
   
 4. fatamorgana123

  fatamorgana123 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2013
  Пораки:
  1.273
  Допаѓања:
  1.525
  учам редовно и да не запоставувам лекции ^_^
   
 5. nikiiii

  nikiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  1.371
  Допаѓања:
  941
  да дарувам крв :)
   
 6. diamondss

  diamondss Активен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2013
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  7
  Од денес решив да си го средам животот, да седам помалку на компјутер и да учам. ;)
   
 7. Audrey16

  Audrey16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2013
  Пораки:
  121
  Допаѓања:
  50
  решив да почнам да учам...јупиии :)
   
 8. Idonea

  Idonea Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2012
  Пораки:
  322
  Допаѓања:
  642
  Денес решив цар да се сторам :lol:
   
 9. mal.ecka

  mal.ecka Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 декември 2010
  Пораки:
  5.267
  Допаѓања:
  68.270
  Решив најмалку 3 пати неделно да вежбам јога.
   
  На vale.96 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Kaylie

  Kaylie Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2013
  Пораки:
  500
  Допаѓања:
  1.400
  вежбам почесто математика, за пред писмена да не мавам глава од ѕид :headbang:
   
 11. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.529
  Допаѓања:
  4.034
  Пол:
  Женски
  Да не му се замарам толку многу
   
 12. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  13.451
  Допаѓања:
  135.502
  Пол:
  Женски
  Да чистам :rofl:
   
 13. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.529
  Допаѓања:
  30.964
  Пол:
  Женски
  решив да си го променам однесувањето спрема луѓето. :!:
   
 14. katerina222

  katerina222 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 септември 2011
  Пораки:
  262
  Допаѓања:
  72
  Пол:
  Женски
  Од денес решив да загреам столче, и посериозно да го сфатам учењето :$
   
 15. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.350
  Допаѓања:
  3.507
  Пол:
  Женски
  Да почнам да одам на предавања на факултет :D и да си го наредам плакарот.
   
 16. sunlover

  sunlover Нов член

  Се зачлени на:
  17 ноември 2013
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Од денес решив редовно да одам на претставите што се одржуваат во културниот дом. :rofl:
   
 17. vichy

  vichy Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  727
  Допаѓања:
  1.152
  Пол:
  Женски
  да си правам тоа што мене ми се сака,а не тоа што маж ми мисли дека треба сопругата да прави за да во обратен случај не му се смее околината која бтв не ни го приметува :@
   
 18. lovely-girl

  lovely-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2010
  Пораки:
  617
  Допаѓања:
  649
  Пол:
  Женски
  За некој 20 минути да почнам да трчам :) .....
   
 19. Kristina.R

  Kristina.R Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2012
  Пораки:
  318
  Допаѓања:
  64
  Пол:
  Машки
  да не се нервирам за глупости и да си бидам насмеана макар и некогаш да не ми е до смеење ;)
   
 20. L.i.n.a.a

  L.i.n.a.a Популарен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2013
  Пораки:
  616
  Допаѓања:
  563
  Пол:
  Женски
  Да го сменам однесувањето кон некои личности и да престанам да се замарам за небитни работи .