Од денес ... single

Дискусија во 'Канта' започната од JustBeYou, 21 мај 2012.

 1. JustBeYou

  JustBeYou Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  482
  Пол:
  Женски
  Здраво девојки ... Веќе неколку недели ве дружам на форумов и морам да кажам дека сте СУПЕР !
  Сепак штотуку завршив една 6 месечна преубава, пресреќна врска ...
  Искрено многу ми е жал правев грешки, лажев за глупости и сл. работи се каам многу ...
  Било па поминало се надевам дека ќе сум повторно среќна :)
  Ве љубам :) :inlove:
   
 2. vaga95

  vaga95 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  767
  Допаѓања:
  1.760
  И сеа шо?
   
 3. bella.honey

  bella.honey Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  639
  Допаѓања:
  293
  Немаше потреба да отвораш нова тема за ова. |(

  Инаку на добро нека е. ;)