1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Од каде даунлодирате мп3?

Дискусија во 'Канта' започната од pelegrina, 17 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. pelegrina

  pelegrina Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 септември 2012
  Пораки:
  84
  Допаѓања:
  36
  Од која веб страна даунлодирате mp 3?
   
 2. L-enna

  L-enna Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2010
  Пораки:
  1.106
  Допаѓања:
  1.793
  На www.flv2mp3.com .
  Копирам линк од песната која сакам да ја спуштам и го постирам на страната погоре, па се спушта.
  Најбрз и најдобар начин за мене. :)
   
 3. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.918
  Пол:
  Женски
 4. kitty.lover

  kitty.lover Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2012
  Пораки:
  601
  Допаѓања:
  351
  Имам испробано мал милион на страни, програми и чуда, ама оваа последнава ми се виде како најдобра .
  http://www.music-clips.net/
  Копирам песна или може да се конвертира и видео од јутјуб и за две секунди се спуштаат.
   
 5. Greeen

  Greeen Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 септември 2012
  Пораки:
  728
  Допаѓања:
  568
 6. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  од you tube директно
   
 7. Dazey

  Dazey Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2011
  Пораки:
  311
  Допаѓања:
  123
 8. Roxanne

  Roxanne Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2012
  Пораки:
  154
  Допаѓања:
  120
  Користам програма јас. Се вика DVD VideoSoft. Инаку за страна користев Zamzar едно време. На е-поштата ти ја праќа. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.