1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Од каде купувате најчесто? (супермаркети, колонијали)

Дискусија во 'Канта' започната од Angel-Adriana, 22 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  555
  Епа од каде купувате најчесто храна?
  Например еве ние дома секоја сабота сите заедно одиме во Веро и купуваме за цела недела.
  Мене ако ми притреба нешто во моментот итно тогаш се симнувам до колонијал. :wasntme:

  И според мене храната во Веро, а и во Тинекс е најдобра... :!:
   
 2. angie.ley

  angie.ley Активен член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2013
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.698
  Допаѓања:
  65.016
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.