1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Од каде купувате?

Дискусија во 'Канта' започната од mihaelatraj, 26 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mihaelatraj

  mihaelatraj Активен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  4
  да ве прашам од каде купувате палети за сенка, маскара, пудра и туш и ако знаете отприлика колку пари се? :D :D :D
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Има теми каде може за истото да се праша.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.