1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Од каде најчесто купувате облека?

Дискусија во 'Канта' започната од someonenamedmarija, 12 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. someonenamedmarija

  someonenamedmarija Активен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2012
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  1
 2. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.193
  Допаѓања:
  8.925
  Пол:
  Женски
  ШУТКА! :D :D

  иМА ваква тема инаку. :wasntme:
   
 3. Inna5

  Inna5 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 април 2012
  Пораки:
  698
  Допаѓања:
  624
  од бутик хаха
  некогаш од шутка,теранова,калиопи...секогаш различно
   
 4. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.314
  Допаѓања:
  734
  Пол:
  Женски
  Од Елит Еко Евро Азија овде најчесто а ако не купам овде ондак ке биде од некое друго место од трговски.
   
 5. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.900
  Пред да отворите нова тема пребарајте дали постои иста или слична.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.