1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Од каде црпите мотивација за диети и вежбање?

Дискусија во 'Канта' започната од saymyname, 1 декември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. saymyname

  saymyname Активен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2015
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  17
  Пол:
  Женски
  Здраво девојки:D
  Јас сум нова на форумов,долго ве читам и скоросите диети ги знам,но тешко да ги почнам. А имам многу за слабеење околу 25 кг. Сигурна сум дека има и други како мене кои не можат никако да почнат со диета.Па ајде да се поддржуваме и за нас да дојде тој ден кога ќе бидеме згодни;)
  Може вие поискусните да давате совети за тоа од каде црпите мотивација и како започнувате со диета.Се надевам дека ќе се подржуваме:inlove:
  АЈДЕ ДА РАЗВИЕМЕ МОНОТОНИЈА МАЛКУ !:D:D
   
  На anonimna103 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.790
  Допаѓања:
  65.498
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.