1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Од која песна никогаш не ви е доста?

Дискусија во 'Музика' започната од Tinker-Bell, 18 ноември 2010.

 1. Tinker-Bell

  Tinker-Bell Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2010
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  119
  Пол:
  Женски
  Сигурно имате неколку или барем една песна од која никако да ви се здосади,која што кога и да ја слушнете ке ве расположи до максимум, односно песни што ви лежат на душа и можете да си ги слушате и по 100 пати на ден. :)
  Еве јас прва ќе почнам
  http://www.youtube.com/watch?v=PIb6AZdTr-A
   
  На Saxobeat и BelaWo им се допаѓа ова.
 2. WildAngel

  WildAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  108
 3. Tinker-Bell

  Tinker-Bell Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 февруари 2010
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  119
  Пол:
  Женски
 4. TinaM25

  TinaM25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  229
  Допаѓања:
  40
  Пол:
  Женски
  <object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/fZUs5ltgqZI?fs=1&amp;hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/fZUs5ltgqZI?fs=1&amp;hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
  :inlove:
   
  На danniela5 и silvy им се допаѓа ова.
 5. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
 6. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.044
 7. saricka87

  saricka87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 мај 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  2
  vo posledno vreme mnogu go slusam soundtrakot na filmot dear john filmot ne mi se dopadna mnogu kako sto bese notebook ali pesnata e prekrasna
   
 8. senza.parole

  senza.parole Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.233
  Допаѓања:
  22.009
  Пол:
  Женски
  На qxwy, jungle, Saxobeat и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. sunshine93

  sunshine93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2010
  Пораки:
  170
  Допаѓања:
  37
 10. silvy

  silvy Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2010
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  22
 11. butterfly.mimi

  butterfly.mimi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  455
  Допаѓања:
  102
 12. sweetyears

  sweetyears Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2010
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  45
 13. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.695
  Radiohead - Creep дефинитивно. :)
  Уште откако ја „открив“ со денови ми беше на repeat. Секогаш кога ќе ја слушнам ми се раѓаат нови и нови емоции. Никогаш, ама баш никогаш нема да ми здодее. :)

  http://www.youtube.com/watch?v=jzjUjNPYzLg
   
  На L-enna, macence85 и MacenceEna им се допаѓа ова.
 14. Gunshine

  Gunshine Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  818
  Допаѓања:
  666
  Death -Painkiller
   
 15. mysterious

  mysterious Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2010
  Пораки:
  1.491
  Допаѓања:
  2.658
 16. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Евергрин од Владо Јаневски. Една од нај преслушуваните песни и дефинитивно нема никогаш да ми досади. Исто и песната Од овој ден. Прекрасни му се песните, овие две особено!
   
  На thelittle17 и Hipica им се допаѓа ова.
 17. MacenceEna

  MacenceEna Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 декември 2010
  Пораки:
  1.989
  Допаѓања:
  26.416
  Пол:
  Женски
 18. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.911
  Допаѓања:
  31.632
  Пол:
  Женски
 19. meU

  meU Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  2.633
  Допаѓања:
  3.044
 20. jarec6

  jarec6 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2010
  Пораки:
  2.709
  Допаѓања:
  17.442
  Пол:
  Женски