Од кој град сте?

Дискусија во 'Канта' започната од fuel, 7 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. fuel

  fuel Активен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2012
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  2
  Од кој град сте?
   
 2. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.583
  Допаѓања:
  17.958
  Пол:
  Женски
  Има ваква тема :)
   
 3. snegulka55555

  snegulka55555 Активен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2020
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  50
  Од Скопје.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.