1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Од утре нема да...

Дискусија во 'Канта' започната од butterfly33, 1 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. butterfly33

  butterfly33 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2012
  Пораки:
  1.252
  Допаѓања:
  1.100
  Разгледав низ форумот, мислам дека нема ваква тема. Ако има одма клуч :)
  Самата тема си кажува, што нема да прам од утре. Ете јас да почнам:

  Од утре нема да спијам до толку касно, oти готово замина распустот :wasntme:
   
 2. leilla

  leilla Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2012
  Пораки:
  252
  Допаѓања:
  146
  Од утре ќе живеам посмирено и нема да се нервирам за глупости :)
   
  На detelinkaa му/ѝ се допаѓа ова.
 3. detelinkaa

  detelinkaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2012
  Пораки:
  150
  Допаѓања:
  60
  Од утре нема да цивкам за глупости! Всушност уште од денес! Нема веќе ;)
   
  На portokalova му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Marbella

  Marbella Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2012
  Пораки:
  615
  Допаѓања:
  342
  Нема да си легнувам во 5 сабајле, за да не спијам до 5 поручек :D :$
   
 5. butterfly33

  butterfly33 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2012
  Пораки:
  1.252
  Допаѓања:
  1.100
  истиот проблем го имам :$ Одма ми поминва денот така :devil:
   
 6. sadangel

  sadangel Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  983
  Допаѓања:
  781
  Нема да минувам толку време пред компјутер дури и ако цел ден сум дома... :!:
   
 7. lovelife

  lovelife Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  526
  Допаѓања:
  1.722
  нема да јадам толку мрсно :?:
   
 8. portokalova

  portokalova Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2012
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  32
  ...се нервирам и да плачам за ситни глупости, ма и за големи работи!!! Нема да се замарам од УТРЕ :rofl: :rofl: :rofl:

  I can, I will !!!! :D
   
 9. Ilusionist

  Ilusionist Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  752
  Допаѓања:
  1.912
  :envy: Нема да попуштам повеќе...
   
 10. gingerchild

  gingerchild Популарен член

  Се зачлени на:
  19 август 2011
  Пораки:
  1.495
  Допаѓања:
  4.992
  Пол:
  Женски
  Да паѓам у искушение ради благоно шо се дере по мене на маса :rofl:
   
 11. Marilyn.Monroe

  Marilyn.Monroe Активен член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Од утре нема да спијам до касно и нема да јадам толку многу ... :worried:
   
 12. chocolate.chick

  chocolate.chick Популарен член

  Се зачлени на:
  9 ноември 2011
  Пораки:
  922
  Допаѓања:
  644
  Од утре нема да јадам брза храна!
   
 13. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.505
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.