Од што сте зависни?

Дискусија во 'Канта' започната од Gentleman..D, 12 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Gentleman..D

  Gentleman..D Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  268
  Допаѓања:
  44
  епа ај да ве видам од што сте зависни?
  Јас мислам дека почнувам да сум зависна од фемина.. :lol:
  но морам да признаам речиси секој ден пијам нескафее..
  мислам дека и од него сум зависна :P
  ако е глупа темава или ако се повторува клуч..
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.282
  Допаѓања:
  49.990
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.