babylove кашички

Озборувачка(Gossip Girl)

Дискусија во 'Канта' започната од marija.maci, 30 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. marija.maci

  marija.maci Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2013
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  7
  Искрено стигнав до 5-6 страна и не видов дали има ваква тема, :)ако има кажете...
  Тука пишувајте што мислите за оваа серија..
  А сакам да ве прашам,нели едно време ја даваа на МРТ1, но ја прекинаа..па дали ке ја даваат повторно,и ако може да ми дадете линк каде што можам да ја гледам на Интернет..ии
  Кој ви е омилен лик?
  Најомилени мене ми се Блер и Чак :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.273
  Допаѓања:
  49.889
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.