Озборувачка (Gossip Girl)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од viki44e, 9 јуни 2010.

 1. Butterfly14

  Butterfly14 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2013
  Пораки:
  757
  Допаѓања:
  453
  Ми фали многу серијата :inlove: ..кога стигнам гледам на телевизија ама не е тоа тоа.. ќе си почнам пак од почеток да си ги гледам епизодите
   
 2. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.568
  Допаѓања:
  17.852
  Пол:
  Женски
  Откај да ја спуштам 4-та сезона? Замунда немам акаунт, или ако има некој нека ми пиши лп :)
   
 3. Barbica

  Barbica Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2010
  Пораки:
  1.304
  Допаѓања:
  465
 4. cheetah.girl

  cheetah.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2012
  Пораки:
  1.620
  Допаѓања:
  1.415
  И мене исто...Некако досадно ми е.
  И јас планирам да ја гледам повторно само се мисалм кој ден да почнам :)
   
 5. sparklegirl

  sparklegirl Активен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2012
  Пораки:
  154
  Допаѓања:
  29
  зошто ја нема веќе на мрт во 10? дури вечер после 12ипол
   
 6. Markusa2

  Markusa2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 април 2012
  Пораки:
  127
  Допаѓања:
  379
  Сакам да ја симнам третата сезона, може да ми дадете проверен торент со убава слика?
   
 7. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.568
  Допаѓања:
  17.852
  Пол:
  Женски
  http://thepiratebay.se/torrent/5592164/ ... y_RiddlerA

  Повели :) HD е сигурно е уба :)
   
  На Markusa2 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. OneDirection

  OneDirection Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2012
  Пораки:
  468
  Допаѓања:
  236
  Значе некој до која сезона/епизода се на МТВ1 ?
   
 9. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.568
  Допаѓања:
  17.852
  Пол:
  Женски
  Денес беше 10 епизода од 3 сезона :)
   
 10. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.568
  Допаѓања:
  17.852
  Пол:
  Женски
  Линк од 5-та сезона, уба снимка HD Некој? :wasntme:
   
 11. Unmasked

  Unmasked Активен член

  Се зачлени на:
  2 мај 2013
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  3
  [​IMG]


  Гледана одново и одново 4-5 пати ... Запамтен секој дел!
  Дефинитивно нема и нема да има подобра серија од Gossip Girl. Ремек дело :)
   
  На RiRii, lovely91 и Adi888 им се допаѓа ова.
 12. SEKERLEMA

  SEKERLEMA Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2013
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  407
  Што им текна да ја прекинат на Македонската телевизија?Таман човек ќе загледа нешто и оп стоп :)
   
 13. Golden

  Golden Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2013
  Пораки:
  1.065
  Допаѓања:
  1.398
  Пол:
  Женски
  Мислам дека заврши 3 сезона.Едвај чекам да продолжи :)
   
 14. SEKERLEMA

  SEKERLEMA Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2013
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  407
  Да,заврши 3-та сезона ама којзнае дали ќе продолжат со следната,можеби на есен :^) :)
   
 15. manja666

  manja666 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2011
  Пораки:
  1.020
  Допаѓања:
  17.172
  Ај ако може некој линк каде може да ја гледам серијата онлајн со превод.
   
 16. the.vampire.girl

  the.vampire.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2012
  Пораки:
  875
  Допаѓања:
  1.488
  Пол:
  Женски
 17. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.568
  Допаѓања:
  17.852
  Пол:
  Женски
  Never forget, Преубава серија, преубава и уште 100 пати да ја гледам, нема да ми се здосади, ја обожавам :inlove: , се запамтено, секој детал, секоја убава облека, секој цитат, ептен ја сакам :inlove:
  [​IMG]
   
  На RiRii, Golden и lovely91 им се допаѓа ова.
 18. curlygirl

  curlygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  680
  Допаѓања:
  519
  Пол:
  Женски
  Серијава ми недостига премногу.Од толку многу љубов кон ликовите ги знам сите нивни цитати,знам точно што кога се случува во која сезона.Серијата едноставно ми е опсесија па затоа во план ми е повторно да ја гледам :inlove: .
   

  Прикачени фајлови:

  На Adi888 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. monni.t

  monni.t Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  240
  Допаѓања:
  204
  Може ли линк за да ја гледам онлајн ?
   
 20. Idealista

  Idealista Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2013
  Пораки:
  123
  Допаѓања:
  550
  Пол:
  Женски