Озборувачка (Gossip Girl)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од viki44e, 9 јуни 2010.

 1. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  785
  Допаѓања:
  540
  Пол:
  Машки
  Не откривам, секој има право да открие кога сака
  Ама најубаво е на крај :D
   
  На Feminka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.890
  Допаѓања:
  19.632
  Пол:
  Женски
  Последна епизода од 6та сезона сум и другарка која само првата сезона ја изгледала ми кажа кој е Gossip Girl и бев као ШО?
  Зашо е Х GG уствари? @Bzaubzz.xy да споделиш зашто Х е GG?
  :?: (facepalm) Не ми се веруе.
   
 3. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  785
  Допаѓања:
  540
  Пол:
  Машки
  Значи ти си на последната епизода

  Па објаснето е веќе се на крајот, дека Ден се чувствувал отфрлено и го направил ова само за да привлече внимание, да влезе во светот на богатите
   
  На Feminka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Ketchup

  Ketchup a cup full of holy spirit Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  5.432
  Допаѓања:
  39.069
  За да може да ја следи Серена конкретно. :lol:
   
  На Feminka22 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.890
  Допаѓања:
  19.632
  Пол:
  Женски
  Psycho