1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Олигоспермија

Дискусија во 'Канта' започната од ni23, 16 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ni23

  ni23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2010
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  Ве молам доколку некој знае или имал искуство со неплодност олигоспермија. :(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.