1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Омилена детска песна

Дискусија во 'Музика' започната од Pain, 5 март 2010.

 1. Pain

  Pain Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2010
  Пораки:
  676
  Допаѓања:
  45
 2. Braveheart

  Braveheart Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  609
  Допаѓања:
  94
 3. ForeverYoung

  ForeverYoung Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  643
  Допаѓања:
  1.888
 4. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.852
  Пол:
  Женски
  [youtube]<object width="320" height="265"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/qvybq7OVfMw&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/qvybq7OVfMw&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="320" height="265"></embed></object>[/youtube]
   
  На LadyN му/ѝ се допаѓа ова.
 5. lolitaa

  lolitaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  463
  Допаѓања:
  81
  Стварно нема поубава од светот на бајките... :)
   
  На blosson му/ѝ се допаѓа ова.
 6. angie

  angie Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2009
  Пораки:
  389
  Допаѓања:
  242
 7. WildAngel

  WildAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  108
  боби баш ми гајле :D
   
  На tanjetomawoemo му/ѝ се допаѓа ова.
 8. sadangel

  sadangel Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  983
  Допаѓања:
  781
  На 1bunny, CoverGirl10 и belieber им се допаѓа ова.
 9. anastasija19

  anastasija19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  245
  Допаѓања:
  51
  тина татина и сите останати секако :lol: :lol:
   
  На Lady-PinkHeart и Filipina им се допаѓа ова.
 10. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  [youtube]<object width="320" height="265"><param name="movie" value="http://www.youtube-nocookie.com/v/lYCOTmgaDmk&hl=en_US&fs=1&color1=0x5d1719&color2=0xcd311b"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube-nocookie.com/v/lYCOTmgaDmk&hl=en_US&fs=1&color1=0x5d1719&color2=0xcd311b" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="320" height="265"></embed></object>[/youtube] [youtube]<object width="320" height="265"><param name="movie" value="http://www.youtube-nocookie.com/v/qvybq7OVfMw&hl=en_US&fs=1&color1=0x5d1719&color2=0xcd311b"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube-nocookie.com/v/qvybq7OVfMw&hl=en_US&fs=1&color1=0x5d1719&color2=0xcd311b" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="320" height="265"></embed></object>[/youtube]
   
  На belieber, smiley-94 и lili4ka им се допаѓа ова.
 11. emce-kremce

  emce-kremce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  98
  Ех на кој не му е “ Боби баш ми е гајле, нема да плачам по тебе, знам дека сум луда но ти си едно разгалено бебе.. :D
  [youtube]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/WuTBUbfobpM&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/WuTBUbfobpM&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/youtube]
   
 12. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  580
  Имам многу од детството, и тоа можеби затоа што 95 учествував на златно славејче. Сите ги помнам и ми се многу драги.
   
 13. Melanie

  Melanie Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  87
  "Nikola,Nikola" najomilena a i togas imav simpatija Nikola :lol: ,"Sakam kola ubava" luda bev po tipcevo sto ja peese :D i "Bobi bas mi e gajle" mi e hit i sega ponekogas znam da si ja pustam a i ni bese hit u sredno si ja slusavme na cas :lol:
   
 14. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.381
  Допаѓања:
  1.114
  Пол:
  Женски
  „Во светот на бајките“, „ Ех, тој Тоше“ и „Боби баш ми е гајле“ :D
   
 15. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  580
  да се разбереме тој е мој , хе хе се шалам ....затоа што немаше девојче кое не го сакаше дарко..
  хмм..женска од лондон ја знае некој, мене уште ми е по малце смешна :D
   
 16. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  А која песна ја пееше ако не е тајна? Може ја знаеме :D
   
 17. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  580
  абе јас јадно бев у хорчето и рипав ко будала еднаш само ме ставија да ја пеам математиказ ошто девојчето беше болно ине дојде на настап, ама знаете ако не платите нема песничка за жал
   
 18. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Знам како одат тие работи. И јас имам пеено два пати тука на детски фестивал...
   
 19. Winter.Girl

  Winter.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  750
  Допаѓања:
  177
  најдобри се и сега ги слушам понекогаш :D ;)
   
 20. emce-kremce

  emce-kremce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  98
  [youtube]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/UBbsZIiz7q0&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/UBbsZIiz7q0&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/youtube]
   
  На Lady-PinkHeart и Legadema им се допаѓа ова.