1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Омилена парфимерија

Дискусија во 'Парфеми' започната од petrolej, 11 март 2015.

 1. petrolej

  petrolej Нов член

  Се зачлени на:
  6 март 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Која парфимерија е број еден за вас? Каде ви е задоволство да пазарите? Што е тоа што ја прави поразлична од другите? Дали има се што барате?
   
 2. Snowflake99

  Snowflake99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2022
  Пораки:
  1.447
  Допаѓања:
  5.715
  Пол:
  Женски
  Космо за парфеми ми е број 1. Често и попусти имаат, скапи парфеми само од нив купувам.
   
 3. Dandra4

  Dandra4 Активен член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2022
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  258
 4. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.067
  Пол:
  Женски
  Од оригиналите во Македонија избегнувам да купувам. Најчесто од Фри Шоп или странски парфемерии,поретко од авион.
   
  На Dandra4 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Puellapulchra

  Puellapulchra Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2022
  Пораки:
  2.021
  Допаѓања:
  6.020
  Пол:
  Женски
  Од фабу или шатци секогаш купувам:)
   
  На Dandra4 му/ѝ се допаѓа ова.