Омилена песна и пејач/ка

Дискусија во 'Канта' започната од Stylesh, 5 јануари 2013.

 1. Stylesh

  Stylesh Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2013
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
  Омилена песна и пејач/ка
  Кои се вашите 3 омилени песни и вашите омилени пејачи/ки?
  Мене омилени песни ми се:
  ~Wings - little mix
  ~As long as you love me - Justin Bieber
  ~What makes you beautifull - One direction
  Омилени пејачи/ки ми се:
  ~ Zayn Malik
  ~ Justin Bieber
  ~ Hilarry Duff
  Вас??? :)
   
 2. blaa

  blaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2011
  Пораки:
  410
  Допаѓања:
  377