1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Омилена поза

Дискусија во 'Секс' започната од mirka, 2 јануари 2010.

 1. mirka

  mirka Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2009
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  13
  Девојки која ви е омилена поза за време на секс? Давајте совети и мислења за секоја поза што ќе ви текне! :)
   
  На Cecko85 и Spiceyourlife им се допаѓа ова.
 2. praski4ka

  praski4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  42
  Hm....Omilena poza....Nezz da ti kazam poto4no gi ima mnogu,zavisi od raspolozenie,nekogas sakam da bidam ,,rob",da legnam i se da mu prepustam na nego,nekogas sakam jas da ja imam mokjta pa da go javam legajki,sedejki,lice vo lice ili pak svrtena so grb,nekogas sakam div seks pa togas najveke uzivam vo ku4eska poza...Tesko deka nekoj ima edna omilena poza....
   
  На Cecko85, Eleonoraaaaa, Petar80 и 2 други им се допаѓа ова.
 3. Dark-Rose

  Dark-Rose Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2009
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  76
  Se slozuvam :lol: Zavisi od raspolozenie. Ali sepak bi gi izdvoila kuceskata i misionerskata, divo ili nezno, nebitno ;)
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. nikolince22

  nikolince22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 декември 2009
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  12
  sekako na stolica koj nema probano nekaproba:)
   
  На Magnetikus 000, Cecko85, aleks blond и 3 други им се допаѓа ова.
 5. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  307
  Doggy :oops: :twisted: :D
   
  На Mileivanov, Petar80 и stilas7 им се допаѓа ова.
 6. mirka

  mirka Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2009
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  13
  мене ми е омилена мисионерската засега,затоа што во другите пози малце ме боли,а понекогаш мнооооогу ме боли:( А не знам зошто, а веќе речиси 2 месеци имам односи со дечкото. :(
   
  На Cecko85 и Petar80 им се допаѓа ова.
 7. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  508
  Мисионерска, машна, лажичка, doggy... се е прекрасно кога сум со него...
   
  На Cecko85, kristina123456, Petar80 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. stefance

  stefance Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  3
  hmmmm omilena poza? pa jas sekako deka uzivam vo sekoja poza no ete bi gi izdvoila misionerskata, doggy style, jas da sum nad nego da go javam so grbot svrtena i na stolica definitivno ;) mora da se proba
   
  На Cecko85 и Petar80 им се допаѓа ова.
 9. EnnieFabulous

  EnnieFabulous Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2010
  Пораки:
  717
  Допаѓања:
  399
  Лажичка, јавачка, мисионерска и догии :D
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. LaRagazza

  LaRagazza Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  121
  [url-link:2pfb6bg6]http://www.idividi.com.mk/stil/afrodizijak/548446/index.html[/url-link:2pfb6bg6]
  мене дефинитивно оваа ми е најубава, и сите останати на странава се топ :D
   
  На anamar му/ѝ се допаѓа ова.
 11. WomanInLove

  WomanInLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  717
  Допаѓања:
  268
  Пол:
  Женски
  definitivno doggy style i koga jas sum vrz nego :):):)
   
  На Franc78 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  200
  НА СТОЛИЦАААААААААА!!!!!
   
  На aleks blond му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Saraa

  Saraa Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  2.482
  Допаѓања:
  7.540
  Пол:
  Женски
  JAS VRZ NEGOOOOOOO
   
  На Franc78, Cecko85, Tigerspassion и 2 други им се допаѓа ова.
 14. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.935
  Допаѓања:
  66.092
  Пол:
  Женски
  Па значи вака. Мене вчера ме искритикува дечкото дека не сме пробувале многу пози. Јас во последно време сум преморена и не можам баш да се чепам и не знам што. Башка мислам дека почнал малку повеќе да гледа порно во последно време па си увртел нешо демек и ние треба сеа такви работи да правиме. Работата е што јас не сум гимнастичарка и не можам баш да се растегнам нели. И сега ама баш не знам што да му кажам, ама ако продолжи вака нема баш да стигнеме негде.
   
  На dejziii, Petar80 и stilas7 им се допаѓа ова.
 15. Natasha-Sofi

  Natasha-Sofi Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2010
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  11
  Bez da se draznam svrsuvam samo ako jas sum vrz nego, a ako se draznam ubavo mi e kuceski.
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  4.250
  Допаѓања:
  43.488
  Кога сме уморни, си се лажич-куваме :) И многу ни е убаво, нежно е.

  Во принцип, сакам див и возбудлив секс, затоа сакам кога сум во јавачка поза (доминацијата ме возбудува), а и доги исто така. 8)
  Мисионерската не ја практикувам, зошто ми е многу пасивна, а ако веќе се одлучиме за тоа, сакам кога го правиме тоа со моите нозе на неговите рамена, поради длабоката пенетрација.
   
  На Drettica и Petar80 им се допаѓа ова.
 17. milce

  milce Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  22
  OMILENA POZA MI E DA SUM JAS ODOZGORA DA JAVAM NA DIV KONJ,DOGYY,AMA SAKAM I DOLGA PREDIGRA.....
   
  На Cecko85 и Petar80 им се допаѓа ова.
 18. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  18.093
  Допаѓања:
  104.172
  Пол:
  Женски
  Misionerska i javacka poza
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.098
  Допаѓања:
  4.454
  Пол:
  Женски
  :up: :up: :up:
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. srnicka24

  srnicka24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  355
  Допаѓања:
  45
  OMILENA POZA

  Mene mi e najubavo koga sum odozgora:)
   
  На Mileivanov и fificaaa им се допаѓа ова.