Омилена поза

Дискусија во 'Секс' започната од mirka, 2 јануари 2010.

 1. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  7.858
  Допаѓања:
  40.782
  темата се вика омилена поза, а не орален секс,
  а и убаво си кажа. секс би, ама за орален ќе подразмислиш.
   
  На Shmizla94 и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 2. Swatt

  Swatt Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 март 2019
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  352
  Пол:
  Машки
  Не би ни едното ни другото ако е неуредна. Веројатно сите имаме бед дејс, па се случува некој да нема време да се среди, но не би бил со таква девојка.
   
 3. LiliBoz

  LiliBoz Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  7.259
  Допаѓања:
  103.162
  Пол:
  Женски
  Сакаш да кажеш ако не сум депилирана не би сакал секс да имаме?
   
 4. Swatt

  Swatt Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 март 2019
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  352
  Пол:
  Машки
  Не би сакал искрено, но веројатно ова го зборувам чисто од сексуална дистанца кога си замислувам сега. Кога би бил вљубен во тебе и кога би станувало збор за долга врска веројатно би правел понекогаш компромиси:)
   
 5. LizniMazni

  LizniMazni Активен член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2019
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  71
  Пол:
  Машки
  Апсолутно се согласувам. Лично не би ставил јазик во амазонска прашума. А и да е мазна, си бара темелно промивање пред орален.
   
 6. LoneWolfGuy

  LoneWolfGuy Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2017
  Пораки:
  358
  Допаѓања:
  617
  Пол:
  Машки
  Срамота, а и жално е да во 21 век има волку многу сексистички размислувања, особено во толкав број од страна на понежниот пол.

  Јас не се согласувам, не значи дека доколку и е амазонска шума дека не одржува хигиена, има девојки што се мазни арно ама никаква хигиена немаат. (Сум налетал на неколку до сега).

  Јас сум се и ќе се впуштам во амазонски шуми.
   
  Последна измена од модератор: 14 март 2019
  На Spiceyourlife, didisi, jasbi и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. lovestoneddd

  lovestoneddd Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2018
  Пораки:
  2.756
  Допаѓања:
  26.490
  Пол:
  Женски
  Кога мислиш на понежниот пол, мислиш на мажите ?
  Во чија женска изјава виде сексизам ?
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 8. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.473
  Допаѓања:
  10.374
  Пол:
  Машки
  1E92CA88-EFAB-41BC-8CC3-629E8C39E514.jpeg
   
  На Milobebence, Šaim-se, makedon81 и 2 други им се допаѓа ова.
 9. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  7.858
  Допаѓања:
  40.782
  Па освен сексизам од мажи - од друго не видов на темата.
  Ти во понежниот пол се ставаш?

  Амазонски шуми... ок...
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 10. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  10.958
  Допаѓања:
  96.379
  Фак!
  Ми го зеде зборот од тастатура :D
   
 11. Ма.нев

  Ма.нев Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2019
  Пораки:
  780
  Допаѓања:
  1.187
  Пол:
  Машки
  А ти ако си неуреден?
  Дали би прифатил да правиш секс со девојка што е "уредена"?
   
  На Shmizla94 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Notorious-B

  Notorious-B Активен член

  Се зачлени на:
  17 март 2019
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  67
  Пол:
  Машки
  Мисионерка, доги, спунинг, 69, реверс јавање, фејс рајдинг.....
   
  На Flower.D и didisi им се допаѓа ова.
 13. anas23

  anas23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2015
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  72
  Пол:
  Женски
  Мисионерска со нозете на неговите рамења ♡ врв
   
  На Simonss2, Tajnaotrovna, Davidmfo и 5 други им се допаѓа ова.
 14. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  459
  Допаѓања:
  2.811
  Пол:
  Машки
 15. MarijanaKolevska

  MarijanaKolevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2019
  Пораки:
  118
  Допаѓања:
  218
  Пол:
  Женски
  On vrz mene dodeka me bacuva:)
   
  На ELIDavor му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Ciel

  Ciel Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2019
  Пораки:
  345
  Допаѓања:
  1.656
  Пол:
  Женски
  Доги стајл (mooning)
   
  На Spiceyourlife, Petar80, SugarHoney и 4 други им се допаѓа ова.
 17. Sweetlove_0312

  Sweetlove_0312 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2017
  Пораки:
  247
  Допаѓања:
  5.709
  Пол:
  Женски
 18. SugarHoney

  SugarHoney Активен член

  Се зачлени на:
  20 август 2019
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  100
  Пол:
  Женски
  Кучешка
   
  На Spiceyourlife, beauty&beast, Šaim-se и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  535
  Допаѓања:
  436
  Пол:
  Женски
  cow girl
   
  На invisible23, beauty&beast и LoneWolfGuy им се допаѓа ова.
 20. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  259
  Допаѓања:
  524
  Пол:
  Машки