1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Омилена реклама

Дискусија во 'Канта' започната од April87, 12 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. April87

  April87 Популарен член

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  537
  Допаѓања:
  443
  Пол:
  Женски
  Знаеме дека штом почнат реклами веднаш сме нервозни :lol: , но и покрај тоа што има многу реклами кои ни се досадни и глупави има некои кои ни се омилени. :)
  Не пронајдов ваква тема, па отворив. Мислам дека е соодветна категоријата.
  Мене моментално оваа ми е најинтересна.
  http://www.youtube.com/watch?v=vTLInBfu ... r_embedded
   
 2. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  3.002
  Допаѓања:
  6.070
  Пол:
  Женски
  мене омилена реклама ми е на киндер буено,плус и песната е многу моќна :D
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.442
  Допаѓања:
  58.542
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.