1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Омилена секс поза

Дискусија во 'Канта' започната од pamel4e, 28 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. pamel4e

  pamel4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2013
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
  Прилично нова сум на форумов и незнам дали постои ваква тема. Ако постои, кажете ми, ќе ја избришам...

  Иначе, мене пример, омилена ми е, кога јас сум одозгоре :) и тоа кога скокам, клекната :$
  така јас сум главна, правам шо сакам и како сакам а и поубав ми е филингот :mm:
  А вашата... која е? :P
   
 2. mili4ka123

  mili4ka123 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2012
  Пораки:
  1.101
  Допаѓања:
  2.333
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.