1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Омилена серија

Дискусија во 'Канта' започната од Sunshine555, 12 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sunshine555

  Sunshine555 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  269
  Допаѓања:
  69
  Од шпаснки до турски, па сега преминавме и на индиски, ги има секакви серии па која е вашата омилена? Јас си сум сеуште верна на американските, омилени ми се очајни домаќинки и грдата бети. Која/Кои се вашите? 8)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.701
  Допаѓања:
  65.019
  Пол:
  Женски
  film-i-tv/seriski-filmovi-t2509/
  Веќе има слична тема, многумина тука имаат споделено мислења, па оваа тема би била само повторување :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.