Омилена тема

Дискусија во 'Канта' започната од summer-lover, 1 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. summer-lover

  summer-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  1.254
  Пол:
  Женски
  Која е вашата омилена тема и зошто?
  Мојата е Специјален поздрав..бидејки таму сите се дружиме,нема омраза или караници :*
   
 2. guitar97

  guitar97 Нов член

  Се зачлени на:
  8 декември 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  11
  СДК - зашто секој си кажува тоа што искрено го мисли и чувствува!
   
 3. Jenniffer

  Jenniffer Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2013
  Пораки:
  2.375
  Допаѓања:
  7.406
  Пол:
  Женски
  Омилена ми е СДК, Смешни мислења и Модни критики. :)
   
 4. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.233
  Допаѓања:
  9.602
  Пол:
  Женски
  Ваа ми е омилена. :rofl:
   
 5. Femina777

  Femina777 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2013
  Пораки:
  534
  Допаѓања:
  235
  Омилена тема ми е СДК и специјален поздрав :)
   
 6. Anabelle.Amorette

  Anabelle.Amorette Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  2.245
  Допаѓања:
  32.309
  Пол:
  Женски
  Сите теми се убави! Немам омилена,едноставно сите си се интересни на свој начин :) .
   
 7. LittlePinky

  LittlePinky Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  1.372
  Допаѓања:
  4.283
  Пол:
  Женски
  Омилени ми се: Смешни мислења,Бегање од часови :D , СДК и СП до... :D
   
 8. QueenElena

  QueenElena Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2013
  Пораки:
  1.213
  Допаѓања:
  1.287
  Немам омилена тема...
  Но, секако, имам теми кои ми се допаѓаат и ми се интерсни за читање. Имам и теми кои не ми се баш интересни. А има и такви кои избегнувам да ги читам (бидејќи потоа се чувствувам вака: :o :( : или пак некои бидејќи не ми е местото таму :$ )...
   
 9. Dream-Girl

  Dream-Girl Caffeine addict ☕ Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  11.360
  Допаѓања:
  126.084
  Пол:
  Женски
  СДК и СП ми се омилени.
  А исто така и темите во форумски игри,диети и фитнес. :tmi: :rofl:
   
 10. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.020
  Допаѓања:
  48.105
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.