1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Омилени бодибилдери

Дискусија во 'Фитнес' започната од AnaKlarc, 11 февруари 2015.

 1. AnaKlarc

  AnaKlarc Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 август 2014
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  156
  Пол:
  Женски
  Дали и вие имате омилени бодибилдери?:) Моите се: Matt Ogus, Alon Gabbay, Jeff Seid
  се извинувам ако има слична тема
   
  На Janina му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Elissa

  Elissa Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2014
  Пораки:
  3.278
  Допаѓања:
  22.551
  Пол:
  Женски
  Имаме и во Македонија интересни и познати билдери.(fingers)
   
 3. AnaKlarc

  AnaKlarc Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 август 2014
  Пораки:
  214
  Допаѓања:
  156
  Пол:
  Женски
  Ако не ти е тешко можеш да ги кажеш имињата :)
   
 4. Lefk

  Lefk Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 ноември 2014
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  130
  Тоа се фитнес модели.:)
   
  На mackica1 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Elissa

  Elissa Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јануари 2014
  Пораки:
  3.278
  Допаѓања:
  22.551
  Пол:
  Женски
  Нашите се многу добри, башка со освоени многу медали по светските натпревари.
  Тоше Зафиров

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Зоки Колевски
  [​IMG]
  [​IMG]

  Има уште и женски и машки.
   
  На ЕденЧлен, angelche16 и AnaKlarc им се допаѓа ова.
 6. mackica1

  mackica1 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2012
  Пораки:
  469
  Допаѓања:
  1.721
  Пол:
  Женски
  Lefk има право тоа се фитнес модели :) ако повеќе те интересираат фитнес модели, во наша близина од попознатите е бугарскиот фитнес модел Лазар Ангелов. https://www.facebook.com/LazarAngelovFitness
   
  На AnaKlarc му/ѝ се допаѓа ова.
 7. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.357
  Пол:
  Машки