1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Омилени бутици

Дискусија во 'Мода и стил' започната од ljubov1, 5 јануари 2010.

 1. jloves

  jloves Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2012
  Пораки:
  289
  Допаѓања:
  218
  Пол:
  Женски
  Зара..многу ми го погодува вкусот
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Sweet777

  Sweet777 Активен член

  Се зачлени на:
  7 април 2015
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  20
  Пол:
  Женски
  Зара и Бершка :)
   
 3. Oscar Lady

  Oscar Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2015
  Пораки:
  1.063
  Допаѓања:
  5.774
  Пол:
  Женски
  Теранова :)
   
  На Sweet777 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. littlevampire

  littlevampire Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2015
  Пораки:
  212
  Допаѓања:
  699
  Пол:
  Женски
  Во Euroasia и Terranova секогаш купувам има и на попуст и ефтино и препрепреубави работи има тие се моите омилени шопинг продавници:inlove:
   
 5. ilenaki

  ilenaki Популарен член

  Се зачлени на:
  20 мај 2012
  Пораки:
  123
  Допаѓања:
  1.002
  Пол:
  Женски
  Најомилени ми се Zara и H&M, а и од Primark доста купувам
   
 6. Aquarius21

  Aquarius21 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2015
  Пораки:
  134
  Допаѓања:
  528
  Пол:
  Женски
  Си купувам сегде скоро, било кај и да видам некое парче, ако ми се допаѓа - ќе го земам, ама морам да ги пофалам Теранова, се со пристапни цени, а имаат многу убави работи!
   
 7. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  20.371
  Допаѓања:
  133.571
  Пол:
  Женски
  Мана, Теранова, Еуроазија, Персин...во последно време овие ми се.
   
 8. kanella

  kanella Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2015
  Пораки:
  957
  Допаѓања:
  8.393
  Пол:
  Женски
  Речиси секој ден сум во H&M. Да ме остават од утро до мрак би шетала таму. Ми фалат продавници како Бершка и Страдивариум овде, а богами и Евроазија и ТераНова. Да не ја заборавам и МАНА! :!:
   
 9. MissChievous

  MissChievous Популарен член

  Се зачлени на:
  5 март 2015
  Пораки:
  1.753
  Допаѓања:
  10.147
  Пол:
  Женски
  Во Koton секогаш ми е мерак да свртам круг, има многу избор и ми се допаѓа што може да се најде и поелегантни парчиња и по casual. Ми се допаѓа и Springfield иако морам да признаам, повеќе машката облека, па обожавам да разгледувам таму со дечко ми и да му смислувам комбинации. Истото важи и за Pull&Bear. А после Koton, најмногу ми се допаѓа Stradivarius, буквално секогаш наоѓам нешто што ми се бендисува.
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. jayone

  jayone Нов член

  Се зачлени на:
  11 мај 2015
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
 11. Bojana.20

  Bojana.20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2014
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  77
  Пол:
  Женски
  Бершка !!!!!!!!
   
 12. simonna.a

  simonna.a Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 февруари 2013
  Пораки:
  4.348
  Допаѓања:
  28.143
  Пол:
  Женски
  H&M,New Yorker и Terranova8)
   
 13. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  1.898
  Допаѓања:
  7.699
  Пол:
  Женски
  Azaro Lagarage :D:D:l::l:
   
 14. angelche16

  angelche16 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  1.898
  Допаѓања:
  7.699
  Пол:
  Женски
 15. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  14.944
  Допаѓања:
  84.420
  Пол:
  Женски
  Овде во Гр кај што живеам купувам најчесто од H&M , Decibel, Pink Women и од едни кинези што имаат една огромна продавница со прекрасна и евтина облека :lol:
  Во Мк кога одам најчесто купувам облека од Бершка и останативе продавници во Сити мол , по помаливе бутици не одам зашто најчесто продаваат кинеска и турска облека по надувани цени :?: поготово по оние тезгите во ГТЦ кога ќе ми речат `маичкава е од грЧка` или `ова е грчка роба` хахах абе да, не знам јас дека земаат облека на кило по пазарите во Солун :hai:
   
  На mirandaa му/ѝ се допаѓа ова.
 16. honesty

  honesty Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2011
  Пораки:
  227
  Допаѓања:
  286
  Ако може повеќе информации за таа голема кинеска продавница, каде се наоѓа од прилика, како се вика и дали работи во недела
   
 17. mode-kristina

  mode-kristina Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јуни 2014
  Пораки:
  1.092
  Допаѓања:
  3.758
  Пол:
  Женски
  Манго,Зара,Бершка,Страдивариус,Ваикики,Пул & Бир,Калиопи,Теранова,Њу Јоркер,а од поевтините Певекс,Мана и еден во Бисер што е Енџел мислам дека се викаше.А од тие во странство покрај овие во Сити Мол ми се допаѓаат и Х & М,Миу Миу
   
 18. Saraa

  Saraa Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  2.426
  Допаѓања:
  7.348
  Пол:
  Женски
  Страдивариус, манго, бершка.
   
 19. Goca Gocika

  Goca Gocika Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2015
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Femina vo T.C.Biser zakon za moda i kvalitet
   
 20. Goca Gocika

  Goca Gocika Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2015
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Odi vidi vo Femina vo T.C. Biser top se so modeli i kvalitet. Otkako gi otkriv otkaciv i Mango i Zara itd