1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Омилени десерти

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од odbojkarka, 23 август 2012.

 1. odbojkarka

  odbojkarka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2011
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  82
  Пол:
  Женски
  Еве јас да си кажам мој омилен десерт сега за сега ми е ресана со пудинг..Кој е вашиот омилен десерт?
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  пудинг,фрапе,нутела,торта од шарлота/палма,палачинка
   
 3. Unique.chick

  Unique.chick Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  1.258
  Допаѓања:
  2.390
  Пудинг, палачинки и ишлери :)
   
 4. GazdataodParencoJR

  GazdataodParencoJR Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 август 2012
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  40
  Пудинг, ишлери, колач од кокос, сладолед... :)
   
 5. Piink

  Piink Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 август 2012
  Пораки:
  87
  Допаѓања:
  28
  Пол:
  Женски
  Се заљубив во сликата :D
   

  Прикачени фајлови:

 6. M..a.C..h.e

  M..a.C..h.e Активен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2012
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  1
  Пудинг, сладолед, ишлери, мачмалоу..
   
 7. machhe

  machhe Популарен член

  Се зачлени на:
  11 август 2011
  Пораки:
  227
  Допаѓања:
  951
  Пудинг,сладолед и палачинки! :)
   
 8. odbojkarka

  odbojkarka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2011
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  82
  Пол:
  Женски
  Леле лелее ммммм ех да имав сега едно такво..
   
 9. LittleFairy

  LittleFairy Популарен член

  Се зачлени на:
  30 април 2012
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.935
  Пудинг или сладолед :)
   
 10. Maroon5

  Maroon5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2012
  Пораки:
  1.068
  Допаѓања:
  936
  Пудинк, торти, ситни колачиња, ресани, еуровафли.
   
 11. Miss.Baller

  Miss.Baller Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 септември 2012
  Пораки:
  141
  Допаѓања:
  56
  :wasntme: не ги сакам баш баш,така да неможам да издвојам нешто посебно
   
 12. praski4e

  praski4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2010
  Пораки:
  577
  Допаѓања:
  280
  Пол:
  Женски
  Тирамису,сладолед,топло ладно...
   
 13. kikav

  kikav Популарен член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  2.711
  Допаѓања:
  2.034
  некое чоколадо па макар и белисимо.
   
 14. DigY

  DigY Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  3.479
  Допаѓања:
  6.472
  Се што е чоколадно :) Тоблероне, КитКат, Кранч (чоколадата), од торти најхит ми е шери (чоколадо со вишни)
   
 15. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.455
  Oно домашно приготвено?
  E, ова, Pускиве Kапи :wasntme:

  [​IMG]
   
 16. Anouk

  Anouk Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  806
  Допаѓања:
  1.380
  [​IMG]

  Мх, мх, мх :wasntme:
   
  На Cuce1712 и Sanjichka007 им се допаѓа ова.
 17. i-v-a-n-4-e

  i-v-a-n-4-e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2011
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  1.116
  Пол:
  Женски
  чоколадна торта баш како оваа, ммммм
   

  Прикачени фајлови:

  • torta.jpg
   torta.jpg
   Големина на фајлот:
   8,1 KB
   Прегледи:
   174
 18. SweetChild

  SweetChild Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2012
  Пораки:
  1.597
  Допаѓања:
  2.987
  Пол:
  Женски
  Чоколадна торта,руски капи,ледени коцки :D
   
 19. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.890
  Чоколадо,пудинг,тортаа :D
   
 20. AnGel.fire

  AnGel.fire Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  533
  Допаѓања:
  222
  Се што е чоколадно.