1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Омилени кучиња

Дискусија во 'Канта' започната од mihaelamika, 8 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mihaelamika

  mihaelamika Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2013
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  9
  Кои ви се омилени раси на кучиња?
  сликииии*
   
 2. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.240
  Допаѓања:
  9.693
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.