Омилени места за појадок

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од Paula123, 9 март 2021.

 1. Paula123

  Paula123 Активен член

  Се зачлени на:
  6 април 2020
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Каде има убав појадок во Скопје, по можност негде во Аеродром?