1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Омилени модели на патики

Дискусија во 'Мода и стил' започната од snowflake5, 29 јануари 2018.

 1. snowflake5

  snowflake5 Активен член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2018
  Пораки:
  49
  Допаѓања:
  88
  Пол:
  Женски
  Мои омилени патики се:
   

  Прикачени фајлови:

 2. *Ench@nted*

  *Ench@nted* Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2018
  Пораки:
  1.852
  Допаѓања:
  24.721
  Пол:
  Женски
  Screenshot_20180213-215148.jpg Screenshot_20180213-215419.jpg
   
  На Bitter-Sweet и elimkd им се допаѓа ова.
 3. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  10.947
  Допаѓања:
  61.562
  Пол:
  Женски
 4. blondegirl95

  blondegirl95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 август 2017
  Пораки:
  120
  Допаѓања:
  94
  Пол:
  Женски
  Nike air max 90ки и adidas superstar