babylove овошни кашички

Омилени пеачи/ки и омилени песни од истите

Дискусија во 'Канта' започната од SweetGirl-13, 1 март 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SweetGirl-13

  SweetGirl-13 Активен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2014
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  18
  Овдека пишувајте ги вашите омилени пеачи/ки и омилените песни од нив
  - Оценувајте ги,а во меѓувреме и дадете критика за некоја друга пеачка/пеач :*
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.