Омилени продукти на месецот (храна/пијалоци...)

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од rossonerka, 17 септември 2012.

 1. Emma89

  Emma89 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  1.258
  Допаѓања:
  424
  [​IMG]

  Зараза. Порано така ги викавме чоко-бисквитите. Ми немаат наситка.
   
  На Beauchamp му/ѝ се допаѓа ова.
 2. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  8.342
  Допаѓања:
  66.483
  Не можам да најдам слика,тоа е АЛПИКО КРЕМОТ од КАМ маркетите.
  Поубав крем не сум пробала.Го има и црн и црно бел.Јас го зедов црно белиот,превкусен е :mm:
   
  На LilBaby му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Rose96

  Rose96 Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 јануари 2011
  Пораки:
  2.651
  Допаѓања:
  36.384
  [​IMG]
  Порано не ја сакав и никогаш не јаде а сега целото сама го јадам :D
   
 4. Monroe

  Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2011
  Пораки:
  431
  Допаѓања:
  416
  [​IMG]
   
  На Anna-Banana и Glossy-girl им се допаѓа ова.
 5. prettyliar

  prettyliar Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  1.207
  Допаѓања:
  892
  Пол:
  Женски
  :)
   

  Прикачени фајлови:

  На imorena му/ѝ се допаѓа ова.
 6. imorena

  imorena Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  333
  Допаѓања:
  1.451
  Пол:
  Женски
  Ги открив ова лето, мислев дека ќе ги користам само како декорација за сладолед ама сум се излагала.


  Не можам ниту еден ден без најмалку едно вакво волшебно стапче :)
   

  Прикачени фајлови:

  • 55586g.jpg
   55586g.jpg
   Големина на фајлот:
   22,4 KB
   Прегледи:
   309
  На nice.girl9090 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. butterfly33

  butterfly33 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2012
  Пораки:
  1.252
  Допаѓања:
  1.091
  :inlove: :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

  На nice.girl9090 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Isabel

  Isabel Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  725
  Допаѓања:
  341
  [​IMG]
   
  На Glossy-girl и starbucks им се допаѓа ова.
 9. nice.girl9090

  nice.girl9090 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2010
  Пораки:
  348
  Допаѓања:
  69
  :)
   

  Прикачени фајлови:

  • jjj.jpg
   jjj.jpg
   Големина на фајлот:
   20,3 KB
   Прегледи:
   239
  • edamer.jpg
   edamer.jpg
   Големина на фајлот:
   17 KB
   Прегледи:
   239
  • ba.png
   ba.png
   Големина на фајлот:
   111,1 KB
   Прегледи:
   239
 10. EMoonlight

  EMoonlight Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2011
  Пораки:
  1.304
  Допаѓања:
  10.864
  Пол:
  Женски
  :)
   

  Прикачени фајлови:

 11. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.253
  Допаѓања:
  14.966
  Пол:
  Женски
  Дефинитивно :clap:
  [​IMG][​IMG]
   
  На crazylady, Waka-waka и nice.girl9090 им се допаѓа ова.
 12. PeaceLoveBasketball

  PeaceLoveBasketball Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  589
  Допаѓања:
  1.174
 13. eli25

  eli25 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  8.342
  Допаѓања:
  66.483
  Oткако ги прејадов Витанова,морав да сменам малку,дефинитивно не само овој месец туку и понатаму,овие од Виталиа,баш како за мене,со вкус на лешник и чоколадо :mm:
  [​IMG]

  Алпико крем од КАМ,ако ви се верува за една недела,сама си го изедов големото пакување :$ Поубав крем не сум пробала.

  Овој месец удрив на благо :)
   
 14. ViktorijaMari

  ViktorijaMari Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  464
  Допаѓања:
  158
  [​IMG] :inlove:
   
  На Sanjichka007 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.345
  Допаѓања:
  47.681
  Пол:
  Женски
  Лисната затворена пица од пекара Вршник. Немам фотографија, нормално.
  Ама буквално секој ден ја јадев цел месец (освен за викенди), и секој ден и се радував. :)
   
 16. Rubiii

  Rubiii Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2011
  Пораки:
  1.931
  Допаѓања:
  3.465
  Пол:
  Женски
  Број еден ми беа баровите на Витанова со вкус на брусница, а ги сакав и Пингвин на Виталиа, ама одсега овие ќе ми се не само број еден од житни плочки, туку и замена за секакво благо!
   

  Прикачени фајлови:

 17. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.764
  [​IMG]

  Чудово ми стана додаток „сваког јела“. Шо би рекол Оливер Млакар - и једна жлица...(Вегете мењам за папар микса) :nod:

  Толку многу си го сакам, што си го мирисам, си лизнувам со малото прсте...абе, мрднувам за добар зачин.
   
  На AngelOfArh, Mishela и Trendafilka им се допаѓа ова.
 18. Jagoda123

  Jagoda123 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 април 2012
  Пораки:
  2.419
  Допаѓања:
  10.925
  Пол:
  Женски
  најубави продукти за овој месец ми се:
   

  Прикачени фајлови:

  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Bubbi

  Bubbi Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  359
  Допаѓања:
  560
  [​IMG] сега за сега...ноември со ова го дочекав, убаво е :)
   
 20. Heleny

  Heleny Популарен член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2012
  Пораки:
  172
  Допаѓања:
  829
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  Се навлековме на овие, ама превкусни се и едноставни за подготовка :clap: :)
   
  На ludoto19 му/ѝ се допаѓа ова.